HF 9 Hort 2015 suché 0,75 l F6/15

NAŠE ROZVOZY: Praha 19.6. další Karlovy Vary,Praha 27.6.
HF 9 Hort 2015 suché 0,75 l F6/15
Doprava zdarma:
objednávka nad 5900,- Kč
Cena základní s DPH1 073 Kč
Vaše cena bez DPH887 Kč
Cena pro registrované zákazníky
nákup od 1 ks s DPH:
1 052 Kč
Cena bez registrace
nákup po kartonech (6 ks) s DPH
1 030 Kč
Dostupnost:
skladem 6 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Litomyšli:
zítra
Přepravní společností:
Kód0002060
VýrobceVíno Hort s.r.o.
Počet vín v kartonu 6 ks
Popis

100% Syrah
Vin de France Languedoc, červené víno suché.

Nová exkluzivní řada ze sudů Segan Moreau – ICONE.

Myšlenkou bylo vytvořit víno, které s námi bude moci žít 30 let. Tato nejvyšší řada bude vyráběna pouze ve významných ročnících a bude vždy omezena počtem. Pro výrobu byly použity sudy nejvyšší kvality a to v počtu 9. Pouze 7 z nich se dostane do užšího výběru pro tvorbu jedinečného cuvée. Sestavení cuvée je opravdu náročná práce, rozhodují detaily a byť jsou sudy stejné, každý se vyvíjí malinko jinak. Cílem bylo dostat do vína ve vůni otevřenost, venkovský dvorek a kůži, zároveň podržet ovoce, v chuti stále udržet jemnost a sametovost s koncovou pevností.

Víno je předurčeno pro dlouhý čas, proto získalo pro své zrání korek DIAM 30, který má garantovanou ochranu proti pachuti korku. Tato vada se vám nikdy neobjeví. Korek má výdrž 30 let.

Víno díky své výjimečnosti získalo i velmi těžkou láhev z tmavého skla o hmotnosti 1,5 kg. Svojí robustností připomíná litrovou lahev, ale je to opravdu 0,75l. Má nízkou propustnost světla a je předurčena k archivaci. Vína je vyrobeno 2100 ks a prodává se v bednách po třech a šesti kusech. Důvod je prostý...to abyste měli možnost ho pozorovat v čase. Bedna je masivní z dubu a je zatlučena tak, abyste se dovnitř dostali, až budete Vy i víno na to připraveni. Víno bude nejlepší k začátku konzumace od 7 let. Věříme, že Vaši důvěru nezklameme a připravíme Vám tak mimořádný zážitek.

Cuvée vzniklo z 9 nových sudů, kde zrálo po dobu 24 měsíců. Barva je tmavě červená. Jeho vůně je díky ročníku 2016 velmi ovocná a mohutná. Je velmi elegantní, s podtóny černého rybízu a lesního ovoce. V ústech Vás čeká exploze silných taninů a temně čokoládových tónů. Víno, které držíte v ruce, může být s každým dalším rokem rafinovanější.

výrobceVíno Hort s.r.o.
Víno obsahuje alergen oxid siřičitý.

 

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem

 

+420 776 529 557

 

 

objednavky@cauvino.cz

 


Naše recenze na Heuréce