Brunello di Montalcino Prime Donne selection Donatella Cinelli Colombini 0,75 l Itálie suché

NAŠE ROZVOZY:PRAHA 30.5. DALŠÍ 6.6.
Brunello di Montalcino Prime Donne selection Donatella Cinelli Colombini  0,75 l Itálie suché
Opojné aroma evokuje nespočet vůní, koření, bobulové ovoce, třešně, višně, cedrové dřevo, tabák, kůži a tradiční Toskánské bylinky. V chuti mistrně vybalancované s pevnou kostrou a silným tříslem. Mohutné, veliké Brunello, které má až nekončící dochuť.
Doprava zdarma:
objednávka nad 5900,- Kč
Cena základní s DPH1 885 Kč
Vaše cena bez DPH1 558 Kč
Cena pro registrované zákazníky
nákup od 1 ks s DPH:
1 810 Kč
Dostupnost:
skladem 6 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Litomyšli:
zítra
Přepravní společností:
úterý 28. května 2024
Kód0004129
Popis

Jedno z největších vín Itálie produkované čistě z klasické tradiční odrůdy Sangiovese. Prime Donne je vínem ženské ruky a je to vlajkovou lodí vinařství. Barva je rubínová a zráním přechází do cihlové. Opojné aroma evokuje nespočet vůní, koření, bobulové ovoce, třešně, višně, cedrové dřevo, tabák, kůži a tradiční Toskánské bylinky. V chuti mistrně vybalancované s pevnou kostrou a silným tříslem. Mohutné, veliké Brunello, které má až nekončící dochuť.

Klasifikace: DOCG
Poloha: Toskánsko, Montalcino, Casato Prime Donne. Vinice obléhají usedlost. Selekce nejlepších hroznů z vinic Sant Antonio, Vacca Ardita, Pero a nejstarší Vignone. Na produkci pracují pouze ženy, jedná se o vlajkovou loď vinařství. Při výrobě konzultují nejvýznamnější degustátorky a vinařky ženy v oboru, i několik Master of Wine.
Vinifikace: Ruční sběr hroznů od poloviny do konce září do 15 října, do malých bedýnek ( 20 kg ). Tradiční dlouhá rmutace, fermentace v nerezových tancích, 16 dní. Víno zraje ve velkých dubových sudech Tonneaux o objemu 5 hl, dále dozrává v 15 hl sudech z dubu Allier a slovinského dubu.
Gasto párování: Grilovaná červená masa, zvěřina a steaky.
Teplota servisu: 16-18°C
Obsah alkoholu: 14%

Víno obsahuje alergen oxid siřičitý.

 

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem

 

+420 776 529 557

 

 

objednavky@cauvino.cz

 


Naše recenze na Heuréce